رییس جمهور ترکیه 139 میلیون یورو ثروت دارد

عمومی

ولخرجی های تکان دهنده همسر اردوغان اینبار در بلژیک

رجب طیب اردوغان و همسرش به عنوان یکی از ولخرج ترین زوج های جهان معرفی می شوند.

 ssssaa

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از دیلی میل ، بر اساس آخرین اخبار،اردوغان رییس جمهور ترکیه که 139 میلیون یورو ثروت دارد صاحب سه کاخ بزرگ و اشرافی است. در حالی که افزایش ثروت اردوغان مورد بحث قرار دارد ولخرجی های همسر وی نیز بر شدت انتقادات افزوده است. گفته می شود امینه همسر اردوغان به خرید لوازم لوکس و البته ناکارآمد معتاد شده است..

در حالی که جنجال های مربوط به خریدهای 50 هزار دلاری امینه اردوغان در ورشو پایتخت لهستان فروکش نکرده اکنون خبر می رسد یک فروشگاه در بروکسل پایتخت بلژیک بسته شده تا همسر رییس جمهور ترکیه به راحتی خرید کند..

این در حالی است که امینه همیشه ادعا می کند او و همسرش در نهایت سادگی وتواضع زندگی می کنند! امینه به خرید لوازم بسیار لوکس و عتیقه علاقه بسیار زیادی دارد و به هر کشوری سفر کند مبلغ زیادی صرف خرید این لوازم می کند. او معمولا برای خریدهایش لوکس ترین و مشهورترین فروشگاه ها را انتخاب می کند..

امینه اردوغان علاقه زیادی هم به برپایی مهمانی های پرخرج در کاخ اختصاصی شان در آنکارا پایتخت ترکیه دارد. کاخ دیگر آنها در استامبول معمولا میزبان مهمانی های پرخرجی است. جنبه دیگر تکان دهنده این اتفاق این است که فرش های کاخ اردوغان و همسرش در مجموع هفت میلیون یورو ارزش دارد..

آخرین خرید جنجالی همسر اردوغان باعث شد تا یک فروشگاه به طور کلی بسته شود: